М'який комірець Шанца для дітей SmoothFix SMO1360
- В наявності
- Код: SMO1360
450 ₴
+380 (98) 071-67-43
- +380 (63) 077-66-88
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'який ортопедичний комір Шансу SmoothFix SMO1360 виготовлений з м'якого поролону (щільність 45), зверху покритий трикотажною тканиною, призначеною для поглинання продуктів потовиділення.
Використовується як фіксатор шийного відділу хребта.
Розмір універсальний.
Рекомендоване делікатне прання в теплому мильному розчині без віджиму. Сушіння в розправленому вигляді на рушник, далеко від сонячних променів і поблизу нагрівальних приладів.
Гарантія на виробничий шлюб 1 місяць.
Термін зберігання 5 років
Вироби медичного призначення використовуються виключно за рекомендацією лікаря з індивідуальним визначенням режиму носіння.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SmoothFix |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Для дітей |
| Застосування | Шийний відділ |
| Ступінь фіксації | М'яка/помірна |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Матеріал | Бавовна |
| Анатомічна форма | Так |
| Отвір для трахеостоми | Ні |
| Розмір | Універсальний |
| Колір | Бежевий |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 450 ₴



