Корсет на шию напівжорсткий SmoothFix CS103 (13 см) розмір S
- В наявності
- Код: CS103
680 ₴
- +380 (63) 077-66-88

— smoothFix 103 — це напівжорсткий поролоновий корсет заввишки 13 см із пластиковим ребром жорсткості на всій площі бандажа — комір, покритий трикотажем. Комір чудово пропускає повітря й вбирає піт.
Корсет smoothFix 103 неабияк знижує навантаження на шию й забезпечує правильну фіксацію, утримуючи шию та потиличну частину.
Рекомендується до застосування:
• У разі переломів шиї;
• У разі легких деформацій шийного відділу;
• У разі підвищеної рухливості шийних хребтів
• У разі остеохондрозу шийного відділу хребта
• У разі підвищеної рухливості та зміщення шийних хребтів
• У разі запаморочень і головних болів
• У разі гіпертонусу та гіпотонусу м'язів шиї
Розмір No1 відповідає обхвату шиї 22-27 см.
Склад:
Внутрішня частина — 100% поролон
Рекомендоване ручне делікатне прання в теплому мільному розчині без віджиму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Бавовна |
| Отвір для трахеостоми | Ні |
| Ступінь фіксації | М'яка/помірна |
| Ступінь жорсткості | Середньої жорсткості |
| Розмір | 1 |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 500 г |
| Анатомічна форма | Так |
| Колір | Чорний |
| Застосування | Шийний відділ |
| Склад | Поролон |
| Стан | Новий |
- Ціна: 680 ₴

