Корсет-комір на шию напівжорсткий SmoothFix CS103 (12 см) M
- В наявності
680 ₴
- +380 (63) 077-66-88

Корсет-комір на шию - SmoothFix 103 це напівжорсткий поролоновий корсет заввишки 11 см із пластиковим ребром жорсткості по всій площі бандажу – комір, покритий трикотажем. Комір добре пропускає повітря і вбирає піт.
Корсет smoothFix 103 значно знижує навантаження на шию та забезпечує правильну фіксацію, утримуючи шию та потиличну частину.
Рекомендується до застосування:
• При переломах шиї;
• При легких деформаціях шийного відділу;
• При підвищеній рухливості шийних хребтів
• При остеохондрозах шийного відділу хребта
• При підвищеній рухливості та зміщенні шийних хребтів
• При запамороченнях та головних болях
• При гіпертонусі та гіпотонусі м'язів шиї
Розмір №1 відповідає обхвату шиї 22-27 см.
Склад:
Внутрішня частина – 100% поролон
Рекомендоване делікатне прання в теплому мильному розчині без віджиму. Сушіння в розправленому вигляді на рушник, далеко від сонячних променів і поблизу нагрівальних приладів.
Гарантія на виробничий брак 1 місяць.
Термін зберігання 5 років
Вироби медичного призначення використовуються виключно за рекомендацією лікаря з індивідуальним визначенням режиму носіння.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SmoothFix |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Для дорослих |
| Застосування | Шийний відділ |
| Ступінь фіксації | Напівжорстка/середня |
| Ступінь жорсткості | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Бавовна |
| Анатомічна форма | Так |
| Отвір для трахеостоми | Ні |
| Розмір | M |
| Колір | Чорний |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 680 ₴