Корсет - комірець на шию “Філадельфія” SmoothFix CS-106, розмір L
- В наявності
- Код: CS-106
1 270 ₴
+380 (98) 071-67-43
- +380 (63) 077-66-88
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бандаж-комірець складний, подвійний «Філадельфія» необхідний для жорсткої фіксації при травмах шиї. Підтримуючи підборіддя та потилицю, він попереджує випадкові нахили та повороти шиї та голови. Являє собою посилену конструкцію анатомічної форми з 12 мм пластазота з вентиляційними отворами.
Галузь застосування:
· Шийні переломи
· Імобілізація в пост операційний період
· Сильні розтягнення потиличних зв`язок
· Для попередження неврологічної болі
· Трахеотомія
· Остеохондрози та остеопорози.
Таблиця розмірних відповідностей:
|
Обхват шиї ,см |
20-25 дитячий |
26-30 |
31-38 |
39-46 |
|
Розмір |
0 (XS) |
1 (S) |
2 (M) |
3 (L) |
Рекомендована чистки в теплому мильному розчині без віджиму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SmoothFix |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування | Шийний, грудний відділ |
| Ступінь фіксації | Жорстка |
| Ступінь жорсткості | Жорсткий |
| Матеріал | Спінений поліетилен |
| Анатомічна форма | Так |
| Отвір для трахеостоми | Ні |
| Розмір | 1 |
| Колір | Бежевий |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Вага | 500 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 270 ₴


