Ортопедична подушка класична віско Variteks BABY
Новинка
- В наявності
- Код: 652
1 075 ₴
+380 (98) 071-67-43
- +380 (63) 077-66-88
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ортопедична подушка для сну класичної форми Variteks 652
Наповнювач подушки - піна з ефектом пам'яті. Цей матеріал підтримує та огортає голову і шию під час сну. Подушка повертається до початкової форми після того, як ви встанете з ліжка
Чохол, що знімається, зшитий з м'якої бамбукової тканини
Бамбукова тканина дуже приємна на дотик, охолоджує шкіру влітку та зігріває взимку, відмінно вбирає вологу
Всі матеріали, з яких зроблена подушка гіпоалергенні
Якщо хочете забути про тягнучий біль в шиї та зону "коміра" після сну, ортопедична подушка з наповнювачем memory foam - вірне рішення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Variteks |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнювач | Memory Foam |
| Колір | Білий |
| Матеріал напірника/чохла | Бамбук |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 55 см |
| Ширина подушки | 40 см |
| Висота подушки | 10 см |
- Ціна: 1 075 ₴